SNAZZIE.NL

Icon en
Icon en
Tart au chocolate homepage

De tweede maand van het nieuwe jaar begint met zonneschijn. Fijn, we hebben al zin in de lente! Maar in de winter heb je wel lekker veel tijd voor koken & bakken, lezen en knutselen.

Voor Valentijnsdag bakken we lekkere dingen voor onze liefste mini- en maxi-monsters. We willen eigenlijk al gelijk beginnen! We hebben allerlei lekkere recepten en we eten er zelf natuurlijk ook van mee!

We lezen twee grappig Valentijnboeken voor aan de mini mini-monstertjes. Maar deze maand lezen we ook mooie, leuke boeken over bijzondere vrouwen uit de geschiedenis. Sterke vrouwen, met dromen die ze ook waarmaakten.

We maken twee Valentijn knutsels en we knutselen nog meer grappige dieren met de kleintjes. Aan aan het eind van de maand is het voorjaarsvakantie. Voor Regio Zuid begint de vakantie vroeg, al op 18 februari t/m de 26e. Noord en Midden zijn op 25 februari vrij en op 6 maart zitten we allemaal weer op school. We verzinnen nu al wat voor leuks we gaan doen in de vakantie!

Fijne Valentijnsdag en veel plezier deze maand!