Gottmer CD-boeken
Auteur: diverse
Illustrator: diverse
Serie: Gottmer CD-boeken (13)
Oorspronkelijk: Nederlands
Uitgeverij: Gottmer
ISBN13: diversen
Prijs: € 19.95
Leeftijd: 4-8 jaar
Hoe leuk is deze serie waarin jonge kinderen kennis kunnen maken met beroemde klassieke muziek? Superleuk! De boeken zijn door bekende illustratoren van grappige, mooie of leuke tekeningen voorzien.
De teksten zijn door bekende kinderboekenschrijvers gemaakt en ze worden voorgelezen door Frank Groothof; Jasperina de Jong; Paul de Leeuw; Karin Bloemen en Pierre Bokma, om er enkele te noemen.
Inmiddels zijn er 13 titels verkrijgbaar bijvoorbeeld van Bizet Carmen, Mozart's Don Giovanni en De toverfluit, van Stravinsky De vuurvogel, Prokovjev's Assepoester en Romeo en Julia, Moessorgski's De schilderijententoonstelling, Tsjaikovski's Zwanenmeer en ze zijn allemaal even leuk. Wij zitten op 8 nu dus nog even doorsparen!
Deze prachtserie krijgt zonder meer 3 muzikale sterren van de snazzie-lezertjes, jong en ouder!