SNAZZIE.NL

Icon en
Icon en

Kunst met taart

Een grappig prentenboek van Thé Tjong-Khing
Prentenboek, Boek zonder woorden, Kunst, Grappig en Museumboek
Kunst met taart homepage

Kunst met taart
Illustrator: Thé Tjong-Khing
Oorspronkelijke taal: Nederlands
Een boek zonder woorden
Verschenen: mei 2015
Uitgeverij: Lannoo
ISBN13: 9789401426251
Prijs: € 17.99 (HC)
Leeftijd: voor alle leeftijden

Kunst met taart sidepicll

Thé Tjong-Khing heeft een origineel en grappig prentenboek zonder woorden gemaakt en het gaat over Kunst. Er staan wat aanwijzingen op de achterkant van het boek maar je kunt er ook je eigen verhaal bij verzinnen. Er zijn wel wat vaste punten. Mevrouw Hond houdt heel veel van kunst, ze leest er veel boeken over en ze schildert zelf ook graag, Op het moment werkt ze aan een schilderij waar Meneer Hond geduldig voor poseert, samen met een grote taart.

In het boek kom je op een terloopse manier veel wereldberoemde schilderijen en schilderstijlen tegen. Wij herkennen meteen Snijden aan gras, een beroemd schilderij van de Rotterdamse kunstenaar Co Westerik. (Duh!)  Naast werken van Magritte, Munch, Picasso, Hokusai, Keith Haring en een Mondriaan, onder veel anderen. :))

Kunst met taart 01
Kunst met taart 02
Kunst met taart 03
Kunst met taart 04

Maar wat gebeurt er hier allemaal? Er wordt een schilderij gestolen! Dat laten de dieren zo maar niet gebeuren. Er achteraan! Blader door dit prentenboek en doe de opdrachten, onze kleine monstertjes vinden het een superleuk boek en wij ook!

3 stralende sterren voor Kunst met taart, van de luisteraars/kijkertjes en de voorlzers!