Bethany en het Beest
Auteur: Jack Meggitt-Phillips
Illustrator: Isabelle Follath
Serie: 5 delen
Oorspronkelijke taal: Engels
Vertaald door: Robbert-Jan Henkes
Verschenen: oktober 2021
Uitgeverij: Querido
EAN: 9789045127156
Prijs: € 7.99 (E-book)
Leeftijd: vanaf 9 - 10 jaar
We hebben voor Halloween het boek Bethany en het Beest geleend, waarvan wij dachten dat het heel grappig zou zijn en dat is het ook. De vijfhonderd en elf jarige Peregrinus Pincet haalt Bethany uit een weeshuis, om haar aan een monster te voeren, dat op zijn zolder woont. Maar Bethany is voor niets en niemand bang, dus hij gaat nog heel raar opkijken! Bethany beleeft de vreemdste avonturen, dit is een heel bijzonder boek.
De Britse auteur, scriptschirijver en TV presentator Jack Meggitt-Phillips schreef een 5-delige serie hilarische, griezelige, fantastische boeken. Waarvan wij nu deel 1 voorlezen, aan onze eigen kleine monsters. De schrijfstijl van Jack Meggitt-Phillips wordt in Groot Britannië vaak vergeleken met die van de wereldwijd geliefde Britse auteur Roald Dahl en als je het boek leest begrijp je wel waarom.
De Zwitserse illustrator Isabelle Follath maakte er coole zwart-wit illustraties bij, want Bethany is een heel cool meisje! Gelukkig zit het boek vol met haar grappige illustraties, want ze zijn echt heel tof! Maar...er zijn hier ook monstertjes die het boek niets aan vinden, dus lees het zelf maar en kijk maar wat je ervan vindt. Wij zijn heel benieuwd!
3 griezelige sterren voor Bethany en het Beest, van (de meeste van) onze jonge luisteraars en hun voorlezers!