Discovery in the Woods
(Ontdekking in het Woud)
Auteur: Sandy Barton
Illustrator: niet geïllustreerd
Illustraties omslag: Sandy Barton
Serie: Leprechaun Adventure Series (4)
Oorspronkelijke taal: Engels
Vertaald in het Nederlands: niet
Verschenen: februari 2014
Uitgeverij: Create Space Ind.
ISBN13: 978-9060389409
Prijs: € 5,75 (softcover)
Leeftijd: vanaf 7 tot 12 jaar
We lezen toch zo'n leuk boek aan de monstertjes voor - op St. Patrick's Dag - en het heet Discovery in te Woods. Je begrijpt al als je de titel leest, het boek is niet in het Nederlands vertaald, maar het leest makkelijk weg, Het boekje is niet geïllustreerd en dat is meestal heel teleurstellend voor de jongere monsters, Ze zijn visueel ingesteld, de kinderen van deze tijd.
Maar bij dit verhaal wordt er niet over geklaagd, want voorin het boek staat hoe je het verhaal kan zien: in je eigen hoofd! Als dat niet leuk is! Na het voorlezen wordt hier gelijk druk getekend en vergeleken hoe iedereen's Plaagkabouter er uit ziet. We hebben veel plezier met dit boekje!
Meer pluspunten van het boeK: De auteur was onderwijzer maar is nu gepensioneerd, dat maakt gelijk helder hoe ze zo goed voor kinderen kan schrijven. Het boek is in eigen beheer uitgegeven door de schrijfster, bij Amazon, dus je kunt het kopen voor een kleine prijs.
Tot slot: Er zijn nog drie delen verkrijgbaar! Wij zijn nu al benieuwd hoe het verhaal verder gaat, ook al heeft het geen open einde. Want heel eerlijk, wij voorlezers vinden het verhaal ook erg leuk en origineel!
3+ glitterende sterren voor Discovery in the Woods (Ontdekking in het Woud), van onze jonge luisteraars en hun voorlezers!